+380 50 10 20 220

View Cart 0
На суму 0
Якість товару

Якість
товару

Доставка по всій Україні

Доставка
по всій Україні

Гарантія повернення

Гарантія
повернення

Знижки постійним покупцям

Знижки
постійним покупцям

Спосіб оплати

  1. Готівкою при отриманні замовлення Ви оплачуєте замовлення після того, як побачите і перевірите його. При виявленні дефектів ви можете зв'язатися з менеджером і відмовитися від товару. Оплата за товар здійснюється в гривнях.
  2. За безготівковим розрахунком (платник юридична особа) Для оплати замовлення за безготівковим розрахунком надішліть нам ваші реквізити на електронну адресу або факс. Ми підготуємо і вишлемо вам рахунок до сплати. Замовлення формується протягом двох днів із моменту зарахування коштів на розрахунковий рахунок. Якщо ви повідомите про проведену оплату, це прискорить обробку замовлення. У нашому магазині кожен покупець може отримати знижку на придбану продукцію. Розмір знижки буде залежати від загальної суми замовлення та від кількості найменувань придбаного товару. Для постійних покупців діє накопичувальна система знижок.
  3. За безготівковим розрахунком (платник фізична особа) Для оплати замовлення через банк менеджер надішле вам електронною поштою рахунок, заповнений на ваше ім'я, із реквізитами нашої компанії. Роздрукувавши рахунок, ви можете оплатити замовлення в будь-якому банку (комісія за тарифами банків). Через 1-2 дні гроші надійдуть на розрахунковий рахунок і ваше замовлення буде передане кур'єрській службі доставки за вказаною адресою.