Кошик 0 товар
На суму 0.00


Освітлення спальні 23.04.2018

Освітлення спальні

Спальна кімната – це не тільки місце для сну. У спальні можна почитати книжку, подивитися телевізор та подивитися новини у соціальних мережах. Тож, ця багатофункціональна кімната заслуговує на правильне оформлення в плані освітлення. Світло допомагає створити атмосферудля  затишку та спокою, підкреслити красиві деталі та зробити відпочинок більш комфортним. Якщо ви бажаєте максимально ефективно використати освітлення, скомбінуйте декілька варіантів: є люстри, бра, торшери, гірлянди, лампи та різні елементи декору з підсвіткою.
Ви повинні також звертати увагу на колір освітлення. Освітлення повинно бути з теплим спектром (2600-2700 Кельвінів). Імено такий відтінок підходить для спальної кімнати. Також потрібно памятати про енергоефективність.
В спальній кімнаті ви повинні мати 2 джерела світла.
1. ЗАГАЛЬНЕ ОСВІТЛЕННЯ
Для загального освітлення підійдуть люстри, вони забезпечать рівномірне центральне розсіяне світло. В залежності від площі кімнати слід підбирати розмір люстри та кількість ламп. Якщо спальна кімната невелика, краще не брати занадто великі та низькі люстри, все повинно бути пропорційно.

Популярні енергоощадні лампи ідеально підійдуть для спальної кімнати, вони подарують м’яке розсіяне світло.

2. ПРИЛІЖКОВЕ ОСВІТЛЕННЯ
Також важливим елементом освітлення є приліжкове. Тут можна обирати собі серед безлічі варіантів – бра на стіну, лампу на при ліжкову тумбу, або ж  торшер. Обираючи спрямоване освітлення, майте на увазі, що світло має вузький промінь. Таким чином світло не заважає спати вашому партнеру.  

ВСЕ ВИЩЕ ПЕРЕРАХОВАНЕ ВИ ЗНАЙДЕТЕ В РОЗДІЛІ ОСВІТЛЕННЯ НА НАШОМУ САЙТІ.

З ПОВАГОЮ АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ.

Повернення до списку